Antrenörlerimiz

muharrem
Yüzme Okulu Koordinatörü

Muharrem Kalyoncu

1981 İstanbul-Zeynep Kamil doğumlu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Yüzme Antrenörlüğü bölümü mezunudur. istanbul su sporları kulübünde milli takım sporcuları yetiştirdi.2008 yılından itibaren milli takım antrenörlüğü ve teknik kurul üyeliği yapmaktadır.

Fatih Kesepara

Fatih Kesepara

Antrenör

Aktif sporculuk yaşamıyla paralel olarak, Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu’nda aldığı akademik eğitim ile antrenörlük kariyerini sürdüren Fatih Kesepara, çeşitli spor kulüplerinde görev yaptı.  Galatasaray Yüzme Okulu Acıbadem şubesinde çalışmalarına devam ediyor.

Duygu Bayrı

Duygu Bayrı

Antrenör

1986  İstanbul doğumlu. Yeditepe Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü mezunu. 16 yıl profesyonel yüzücülük kariyerine sahip. 50-100-200 m. sırtüstü stil yüzme Türkiye ve İstanbul şampiyonlukları var. Sporculuk hayatının yanı sıra 9 yıldır antrenörlük yapmakta. İç mekan tasarımı yapmak hobileri arasında yer alıyor.

Merve Kalyoncu

Merve Kalyoncu

Antrenör

21/03/1990 İstanbul Zeynep Kamil’de doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. Beykent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu. On yıl lisanslı yüzücülük yaptıktan sonra 2008 yılında yüzme eğitmenliği yapmaya başladı ve 1.kademe yüzme antrenörlüğü belgesi sahibidir.

Devrim Özbay

Devrim Özbay

Antrenör

1997 – 2005 yılları arasında 8 yıl Barbaros Spor Kulubü’nün lisanslı yüzücüsü olan Devrim, 2005- 2008 arasında lisanslı futbolcu olarak Barbaros Spor Kulubü’nde spor yaşantısına devam etti. 2009 yılından itibaren yüzme antrenörlüğü yapmakta. 2014 yılı itibariyle Yüzme Okulumuzda görev yapmaktadır.